Спеціальні потреби

Кількість жертв етнічного насильства в індійському штаті Ассам перевищила 70 людей


Учасник протесту проти етнічно мотивованого насильства в індійському штаті Ассам
Учасник протесту проти етнічно мотивованого насильства в індійському штаті Ассам

Поліція в північно-східному районі Індії повідомила, що кількість загиблих у результаті ряду координованих атак з боку імовірних племінних сепаратистів збільшилася до 72 осіб.

У деяких частинах штату Ассам у четвер продовжувалася комендантська година після хвилі насильства, що спалахнула у вівторок ввечері, і яку прем’єр-міністр Нарендра Моді назвав «актом боягузтва».

Президент Індії Пранаб Мухерджі у своємі Твіттері осудив атаки, кажучи, що «такі акти терору і насильства мусять бути придушені сильною рукою».

Органи влади звинуватили у відповідальності за насильство місцеве сепаратистське угруповання Національний демократичний фронт Бодоланду. Індія вважає це угруповання терористичною організацією і недавно розпочала операцію придушення її діяльності.

Сепаратисти вимагають незалежної батьківщини для тубільної етнічної групи боро (Bodo). Це угруповання відоме в минулому із насильства проти людей інших етнічних груп у регіоні з часу його створення у 1997 році. У травні цього року, в результаті насильства, воно вбило десятки мусульман.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG