Спеціальні потреби

Трамп забороняє в'їзд іммігрантам, які не можуть сплатити за медичне страхування


В офіційній заяві, підписаній президентом США Дональдом Трампом у п'ятницю, президент оголосив про обмеження на в'їзд для законних іммігрантів, які не можуть підтвердити свою спроможність отримати, чи придбати медичне страхування протягом 30 днів з дня в'їзду до Сполучених Штатів.

В заяві президент наголосив, що "лікарні та інші установи надають послуги незастрахованим особим без шансів отримати відшкодування від них". Це приносить значні збитки медичній галузі. В середньому на кожну лікарню припадає невідшкодованих послуг на 7 мільйонів доларів.

"Іммігранти, які прибувають до нашої країни не повинні далі обтяжувати нашу систему охорони здоров'я і американських платників податків, збільшуючи витрати", - йдеться в заяві.

Нові правила почнуть діяти 3 листопада. Вони не поширюватимуться на шукачів притулку, або біженців.

Ймовірно, це рішення Трампа буде оскаржене в суді. "Якщо це рішення переживе очікувані судові оскарження, воно створить нову і відкриту для інтерпретацій перепону для близько півмільйона заявників на "Зелену картку" щороку", - заявив в коментарі для NPR колишній радник з імміграційної політики США Даг Ренд.

Дивіться також: ​Страшний ажіотаж: свідчення Курта Волкера у Конгресі. Включення

Страшний ажіотаж: свідчення Курта Волкера у Конгресі. Включення
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG