Спеціальні потреби

Стабілізаційний фонд МВФ залежить від європейців


Стабілізаційний фонд МВФ залежить від європейців
Стабілізаційний фонд МВФ залежить від європейців

Велика 20-ка чекає збільшення стабілізаційного фонду ЄС перед тим, як профінансувати МВФ.

Міністри фінансів країн Великої 20-ки заявили, що про надання додаткових коштів для МВФ можна буде говорити лише після того, як ЄС значно збільшить спеціальний стабілізаційний фонд європейської економіки.

Після дводенної зустрічі у Мехіко Велика 20-ка виступила із заявою, що попри ознаки «помірного оновлення» ситуація в глобальній економіці лишається напруженою.

Директор МВФ Крістін Лаґард заявила, що жодна із країн Великої 20-ки не заперечувала проти необхідності збільшити стабілізаційні фонди. МВФ очікує, що запланований нею 500-мільярдний стабілізаційний фонд буде підтримано «співрозмірним» внеском Європи.

Європейські країни вже забов’язались надати МВФ майже 200 мільярдів доларів, втім інші країни не поспішають виділяти кошти, чекаючи поки Європа збільшить розмір власного стабілізаційного фонду, який складає 660 мільярдів доларів і має почати роботу у липні.

Країни єврозони мають провести дискусію з приводу «сили» європейського стабілізаційного фонду у березні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG