Спеціальні потреби

Опитування: Американці очікують терактів у США , сумніваються, що Обама здатен їх попередити


President Barack Obama speaks at the morning plenary session of the United Nations Climate Change Conference in Copenhagen, Denmark, Dec. 18, 2009.

83 відсотки американців побоюються, що у близькому майбутньому на території США буде здійснено теракт із значною кількістю жертв. Про це свідчать результати опитування громадської думки проведеного Washington Post та ABC News.

Аналогічноге опитування проведене на початку листопада університетом Quinnipiac показало, що 73% американців побоюються масштабного теракту на території США.

При цьому учасники спільного опитування Washington Post та ABC News висловили сумніви у тому, що президент США Барак Обама здатен адекватно відповісти на загрозу, яка походить з боку терористичного угрупування "Ісламська держава".

"Можна було б очікувати, що американці об'єднаються навколо фігури головнокомандуючого, натомість підтримка громадськістю антитерористичної політики Обами впала до рекордно низьких 40 відсотків", - пише Washington Post.

Загалом підтримка політики Обами у царині боротьби із терором з початку року впала на 7 відсотків.

Загалом 45 відсотків американців мають "значну впевненість" у здатності уряду США попередити терористичний напад на Америку, а 55 відсотків - "досить упевнені", або невпевнені взагалі.

Цікаво і те, що 45% опитаних вважають, що США не повинні приймати біженців із Сирії та інших частин Близького Сходу, навіть після їх перевірки.

При цьому, лише 13% американців висловили впевненість, що США можуть ідентифікувати на не допустити до країни ймовірних терористів, які можуть ховатись серед біженців.

Дивіться також: Стівен Бланк: рішення не пускати біженців та закрити кордони у США та Європі - расизм

Стівен Бланк: рішення не пускати біженців та закрити кордони у США та Європі - расизм. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG