Спеціальні потреби

Лотерея «зелена картка»: відкрито щорічну реєстрацію, яка триватиме місяць


Розпочато лотерею, в результаті якої можна виграти право на еміграцію до США або, як говорять у народі, «зелену картку» (green card).

Лотерея, офіційна назва якої Diversity Visa Lottery (DV Lottery) (лотерея диверсифікаційних віз), проводиться щороку Державним департаментом США. Участь у ній абсолютно безкоштовна і здійснюється шляхом заповнення заявки на сайті американського уряду https://www.dvlottery.state.gov/.

Реєстраційний період у 2017 році розпочався 3 жовтня і триватиме по 7 листопада. Реєстрація на сайті закриється опівдні за Східним стандартним часом (GMT-5).

Охочих взяти участь у лотереї закликають робити це самостійно, не вдаючись до допомоги сторонніх осіб, щоб не стати жертвою шахрайства.

Дізнайтеся більше: 17 міфів навколо лотереї «зелена картка»​

Необхідно пам’ятати, що виграш у лотереї не означає автоматичного отримання «зеленої картки» – людина тільки стає претендентом на диверсифікаційну імміграційну візу США. Для отримання цієї візи потрібно буде здійснити декілька кроків, найважливішим із яких є проходження співбесіди в американському консульстві.

Не всім із відібраних претендентів вручать візи, а ті, кому пощастить, після приїзду в США отримають посвідчення постійного мешканця, яке в народі називають «зеленою карткою» або Green card.

Виграшні заявки вибираються комп’ютером випадковим чином за принципом лотереї, без надання будь-яких переваг окремим категоріям людей. За своєю суттю лотерея диверсифікаційних віз була розроблена, щоб урізноманітнити потік мігрантів у США з країн із нижчим рівнем імміграції.

Країна, яка відправляє понад 50 тисяч іммігрантів у Сполучені Штати протягом попередніх п’яти років, усувається зі списку учасників. Україна досі не перевищила квоти.

Дивіться також: Американські компанії стурбовані через перегляд візової програми H-1B

Американські компанії стурбовані через перегляд візової програми H-1B. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

  • 16x9 Image

    Аліна Голіната

    Приєдналася до команди "Голосу Америки" у 2016 році в ролі журналіста і редактора соціальних медіа. До того працювала у сфері маркетингу. В Україні вивчала журналістику, у США - гуманітарні науки. Висвітлює життя української діаспори у США та історії успіху українців.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG