Спеціальні потреби

Заступник голови СММ ОБСЄ розповів, що спостерігачі побачили на Сході України - доповнено


Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ
Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ дав розлоге інтерв'ю аналітичному виданню Foreign Policy стосовно роботи місії ОБСЄ на сході України.

В першій версії інтерв'ю містився коментар про те, що ОБСЄ не побачило прямих доказів російського втручання на сході України. Однак, згодом Foreign Policy усунуло цю цитату, заявивши, що вона "не передавала те, що мав на увазі Гуґ".

В інтерв'ю Гуґ​ розповідає про факти та спостереження, які зафіксували спостерігачі його команди.

"Ми бачили особливі види зброї, які ми в деталях описали, включно із військовим електронним озброєнням. Ми також говорили із взятими в полон українською армією бранцями, які заявляють, що вони служать російській армії та під час ротації беруть участь у військових діях в Україні", - заявляє Гуґ.

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні також додає, що в ОБСЄ бачили людей з розпізнавальними знаками Російської федерації, але, за його словами, "таку форму можна купити будь-де".​

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні також додає, що в ОБСЄ бачили людей з розпізнавальними знаками Російської федерації, але, за його словами, "таку форму можна купити будь-де".

"Ми бачили також розпізнавальні знаки Німеччини, Іспанії та інших – але також Росії", - відзначає Гуґ.

Нагадаємо, що Александр Гуґ, який став одним з найупізнаваніших спостерігачів ОБСЄ на Донбасі, по завершенні терміну у жовтні йде з посади першого заступника голови місії в Україні.

Нещодавно побаченим за чотири з половиною роки роботи і висновками він поділився у розмові з “Голосом Америки” у Лондоні. Головна його думка: військову частину конфлікту можна зупинити за лічені години, але на повне завершення піде набагато більше часу.

Дивіться також: Студія Вашингтон. Чи використає Росія вибух у Керчі проти України?

Студія Вашингтон. Чи використає Росія вибух у Керчі проти України?
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG