Спеціальні потреби

Гіркін повчає Путіна і погрожує йому Гаазьким трибуналом (світова преса)


Ігор Стрєлков (Гіркін)
Ігор Стрєлков (Гіркін)

На Росію чекають нові «смутні часи», якщо президент Путін зупинить ескалацію конфлікту на Сході України. Про це заявив на прес-конференції у так званому «Новоросійському інформаційному агентстві» у Москві громадянин Росії Ігор Стрєлков (Гіркін) – колишній так званий «міністр оборони» угруповання «ДНР», яке в Україні визнане терористичним. Цитати з його виступу наведені у виданні Window of Eurasia. У європейських ЗМІ, тим часом, обговорюють питання, чи справді російський підводний човен зазнав аварії у Швеції, перед тим незаконно перетнувши її морський кордон, і якщо так – де шукати екіпаж субмарини.

Журналіст Пол Ґобл у публікації у виданні Window of Eurasia пише про прес-конференцію одного з колишніх очільників угруповання «ДНР» Ігоря Стрєлкова (Гіркіна), який міркує над перспективами існування угруповань «ДНР» і «ЛНР» на Сході України. Стрєлков переконаний, що на Росію чекають «смутні часи» і серйозні соціально-економічні проблеми, якщо президент Путін відмовиться від підтримки «Новоросії».

Стрєлков закликав Путіна продовжувати ескалацію конфлікту на Донбасі і надавати більш дієву підтримку «братам» із «ДНР» та «ЛНР», тим часом як наразі Путін не демонструє готовності цього зробити. На думку Стрєлкова, лише ескалація конфлікту з Україною і встановлення контролю над її територією врятують Путіна, для чого президент Росії повинен замінити свою «команду».

«Наступ почнеться з того моменту, коли Путін почне робити те ж, що почав робити Сталін після катастрофічних поразок 1941-го– тобто до ротації своєї застарілої ліберально-орієнтованої команди. Без цього будь-яка, навіть найправильніша і найрішучіша його дія буде зведена негідними виконавцями до бездарної і принизливої поразки», – цитує Стрєлкова (Гіркіна) Ґобл.

На думку Стрєлкова, у Росії є люди, які могли би увійти до оновленої путінської команди, здатної взяти під контроль Україну. «Пробувати треба. Мені абсолютно ясно одне: з нинішньою командою Путіну можна гарантовано доїхати лише до Гаазького трибуналу», – заявив Стрєлков (Гіркін).

Ґобл пов’язує агресивні закиди Стрєлкова на адресу президента Росії Путіна з тим, що сам Стрєлков є прихильником нинішнього очільника Кремля і щиро намагається йому допомогти як «знавець Новоросії». «Стрєлков грає на власному баченні Путіна як лідера, який має перетворити Росію на потужну державу, який здатен перемогти так, як він це робив раніше, у минулому», вважає журналіст.

Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG