Спеціальні потреби

Чверть американців миються раз на 3 дні, - дослідження гігієни у США


Чверть американців миються лише раз на 3 дні, кожен десятий житель США не змінює постіль частіше, ніж раз на два місяці, а 4% американців носять ту саму спідню білизну по 4 дні й довше.

Такі результати опитування 2,700 американців із 25 міст, проведеного компанією Quality Logo Products.

Водночас, більшість опитаних сказали, що щодня приймають душ (в середньому, 6,2 рази на тиждень), двічі на день чистять чуби майже щодня (11,7 разів на тиждень), а постіль змінюють кожні 2,5 тижня.

Дослідники виявили, що рівень дотримання гігієни залежить й від місця проживання, й склали рейтинг "найчистіших" міст США. У першій п'ятірці - Маямі, Новий Орлеан і Шарлотт, а також Детройт і Нью-Йорк. "Найбрудніші" - Сієттл, Денвер, Сан-Франциско і Вашингтон.

Як виявило дослідження, чверть жителів Вашингтона не миють руки після туалету, кожний п'ятий житель американської столиці змінює спіднє не частіше, ніж один раз на 4 дні, а майже 14% жителів Нью-Йорка чистять зуби лише раз на кожні 2-3 дні.

При цьому, у Маямі, Нью-Йорку, Сан-Франциско і Вашингтоні найбільше серед інших міст бояться мікробів.

Як нагадує Центр за контролем і запобіганням хвороб США, миття рук із милом і водою на 23-40% попереджує випадки діареї та на 16-21% - віруси, що призводять до застуди та хвороб дихальних шляхів.

Дивіться також: Заступник міністра охорони здоров’я США розповів, як у США зупиняють кір, і оцінив роботу Супрун. Відео

Заст. голови МОЗ США розповів, як зупинити кір, і оцінив роботу Супрун. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

  • 16x9 Image

    Марія Прус

    В українській службі Голосу Америки з 2016 року. Висвітлює політику, культурні та соціальні події, а також життя української громади у США. Має ступінь магістра Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

XS
SM
MD
LG