Спеціальні потреби

США виділять Україні додатково 18 мільйонів доларів допомоги – Геншо


Заступник помічника державного секретаря з питань населення, біженців і міграції США Саймон Геншо
Заступник помічника державного секретаря з питань населення, біженців і міграції США Саймон Геншо

Сполучена Штати виділять Україні додаткову гуманітарну допомогу у розмірі 18 мільйонів доларів для постраждалих від конфлікту на Донбасі та у Криму.

Про це повідомив у п’ятницю перший заступник помічника державного секретаря з питань населення, біженців і міграції Саймон Геншо.

«Це робиться для того, щоб українські гуманітарні організації і їхні партнери могли надати предмети першої необхідності. Допомога буде у грошовій формі. Звісно, гуманітарна допомога – це недостатньо і наша позиція в тому, що найкращим розв’язанням цієї кризи буде виконання Мінських домовленостей. Тому ми й надалі вимагатимемо, щоб сепаратисти і Росія виконували вимоги документів, під якими поставили підпис. Ми судитимемо їх не за словами, а за діями», – сказав керівник Управління Державного департаменту з питань населення, біженців і міграції.

Планується, що ця допомога буде спрямована на підтримку діяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста, міжнародної організації з міграції та Фонду народонаселення ООН. Фінансування повинно забезпечити постраждалих продовольством, медикаментами і предметами гігієни, а також ковдрами, будівельними матеріалами для ремонту будинків, зазначив Геншо.

Загалом гуманітарна допомога США Україні вже перевищує 60 мільйонів доларів.

Саймон Геншо перебуває в Україні з п’ятиденним робочим візитом.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG