Спеціальні потреби

У США святкують Галловін


У США святкують Галловін
У США святкують Галловін

Цих вихідних почались святкування Галловіну. Попри холодну погоду, президент США Барак Обама влаштував у Білому Домі теплий прийом місцевим дітлахам з нагоди свята. Разом з Першою леді, вони пригощали дітей різноманітними солодощами.

Сюди прийшли як діти військових, так і пересічна американська молодь. Серед гостинців були цукерки, сушені фрукти і тістечка, спечені особистим кухарем президента. Скуштувавши солодощів, діти мали нагоду вже безпосередньо у Білому Домі взяти участь у святкуваннях, влаштованих спеціально до Галловіну. Це, популярне у Сполучених Штатах свято, є індустрією з оборотом у 7 мільярдів доларів. За витратами він займає друге місце, поступаючись лише Різдву.

Галловін не лише свято для дітей. Дорослі люблять його не менше - переодягаються у костюми, влаштовують вечірки. Наприклад, у місті Фінекс, штат Арізона, саме дорослі влаштували парад ходячих зомбі-три.

Костюми і маски упирів, живих мерців та інших істот відбувався у центральній частині Фінекса. Учасники ходи-параду не ставили собі за мету лякати присутніх. Огидний макіяж та реквізит переслідував благородні цілі - зібрати продукти харчування для бідних. На відміну від арізонських «мерців», учасники параду зомбі у містечку Лонг-Біч у Каліфорнії, вирішили побити своїми страшними костюмами світовий рекорд і потрапити у книгу Гінеса. Наразі рекорд втримує американське місто Сієтл. Саме там у параді зомбі взяла рекордна кількість «живих мерців» - чотири тисячі сімсот. Чи вдалося каліфорнійцям перебрати першість поки невідомо. Представники Гінесу, які були на урочистостях у Каліфорнії заявили, що опрацьовують зібрані дані. Про свої результати вони повідомлять згодом.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG