Спеціальні потреби

Невідомі хакери здійснили атаку на інтернет-сторінки німецького уряду


Перед запланованою зустріччю прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з канцлером Німеччини Анґелою Меркель на кілька інтернет-сайтів, що належать німецьком уряду, проведено кібератаку.

Група, яка називає себе «Кібер-Беркут», повідомила в четвер, що це вона відповідальна за блокування інтернет-сторінок офісу пані Меркель і парламенту. Хакери вимагали, щоб Німеччина припинила зв’язки з українським урядом.

Згадані інтернет-сторінки не працювали протягом щонайменше години.

Згідно з передбаченнями, розмови канцлера Меркель і прем’єр-міністра Яценюка стосуватимуться питань безпеки і німецької економічної допомоги українському уряду.

З часу діяльності проросійських сепаратистів на сході України там загинуло понад 4 700 людей. І хоча у вересні підписано угоду про припинення вогню, на Донеччині продовжуються спорадичні атаки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG