Спеціальні потреби

У США почали частіше питати про «переїзд до Канади»


Невдоволення американців кандидатами традиційно викликає зростання популярності запиту в Google «Як переїхати до Канади?»

У листопаді в Сполучених Штатах пройдуть вибори - а це значить, що настала пора, коли американці традиційно починають задумуватися про еміграцію до Канади.

Незалежно від того, чи йде мова про чинного президента, який кандидує на переобрання, або про відкриту боротьбу між кандидатами від обох партій, як цього року, завжди знайдеться хоча б один кандидат, який спонукає групу людей заговорити про те, що вони просто не зможуть прожити чотири роки в країні з таким лідером.

З 2004 року кількість пошукових запитів в Google на тему «Як переїхати до Канади» різко зростає в міру наближення дня виборів. Так було в 2008 році, коли президент Барак Обама був обраний на перший термін, і в 2012 році, коли його переобрали на другий.

Однак ще ніколи кількість людей, яких цікавить інформація про переїзд до Канади, не була такою високою, як в 2004 році, коли на другий термін був переобраний президент Джордж Буш-молодший.

До виборів 2016 року залишилося ще вісім місяців, але американці вже заздалегідь поцікавилися питанням про те, як переїхати до своїх північних сусідів. Запит «переїзд до Канади» почав набирати популярності ще в кінці червня, коли мільярдер-бізнесмен Дональд Трамп офіційно приєднався до боротьби за президентську номінацію від Республіканської партії.

Кількість запитів продовжувала неухильно зростати протягом останнього місяця, особливо у вівторок, коли Трамп переміг на попередніх виборах-праймеріз в семи штатах. Три з них - Джорджія, Вірджинія і Массачусетс - виявилися в числі лідерів за кількістю запитів про «переїзд до Канади».

Чи це означає , що до листопада всі дороги і рейси в Канаду будуть переповнені американцями? Скоріш за все ні. Штурм пошукачів і гучні заяви в соцмережах зовсім не призводять до масового сплеску міграції кожні чотири роки.

Як показує канадська офіційна статистика, щороку за останні 10 років в країну приїжджає на постійне проживання близько 8 500 американців, що причому ніякого істотного напливу приїжджих з США під час виборів не спостерігається. Так, в 2014 році в Канаду приїхало майже в п'ять разів більше філіппінців, ніж американців.

Дивіться також: У 2044 більшість населення США становитимуть етнічні та расові меншини

Через це кількість прихильників Республіканської партії може лише зменшуватись? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG