Спеціальні потреби

Німеччина закликає всі сторони в Україні дотримуватись угоди про припинення вогню


Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що ситуація в контрольованих бойовиками регіонах України знову загострилась і що всі сторони мусять дотримуватись угоди про припинення вогню.

У понеділок, в ході відвідин Казахстану, міністр Штайнмаєр сказав, що всі причетні до конфлікту сторони, включно з Росією, повинні відновити дотримання угоди про припинення вогню, до якого вони зобов’язалися у вересні в столиці Білорусі Мінську.

У неділю Білий дім висловив «серйозне занепокоєння» з приводу повідомлень з регіону. Представниця Національної ради безпеки США Бернедетт Міген попередила, що будь-який крок з боку проросійських бойовиків захопити більше української території на сході України буде вважатися «крикливим порушенням» угоди про припинення вогню.

Міген закликала обидві сторони повністю дотримуватись зобов’язань про припинення вогню, зокрема обіцянки з боку Росії не надсилати через кордон свої війська, зброю і ресурси.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG