Спеціальні потреби

У Грузії завершилися спільні військові навчання з НАТО


У навчаннях брали участь американські, британські та грузинські військовослужбовці.

У вівторок на грузинському полігоні Вазіані завершилися очолювані США наймасштабніші в історії Грузії навчання із залученням іноземних військових.

У навчаннях брали участь американські, британські та грузинські військовослужбовці.

Навчання «Гідний партнер 2016», в яких були залучені 1 300 військовослужбовців, мали на меті підвищити бойову готовність грузинських збройних сил для участі в операціях НАТО швидкого реагування.

«Той факт, що сьогодні на території Грузії ми завершили навчання, які офіційно НАТОвські, є доказом того, що ми зробили важливі кроки на шляху до приєднання до Альянсу. Але я хочу підкреслити, що остаточне рішення буде прийнято усіма 28 членами НАТО і не залежитиме виключно від сили і ефективності наших військових.

Росія назвала навчання провокацією, спрямованою на дестабілізацію ситуації в регіоні», - заявив міністр оборони Грузії Тінатін Хідашелі.

За його словами, Грузія внесла один з найбільших внесків у розвиток сил НАТО в розрахунку на душу населення, і бачить своє майбутнє в складі Альянсу.

Координатор американської сторони навчань «Достойний партнер 2016» Джеффрі Джексон зазначив, що Альянс мав можливість упевнитися, що Грузія здатна стати частиною сил НАТО швидкого реагування.

«Ми також мали на меті підвищити рівень готовності всіх наших бойових одиниць. Крім того, ми значно поліпшили рівень взаємодії грузинських, американських і британських військових».

Вперше в історії збройних сил Грузії в навчаннях були використані американські танки Abrams, як також американський військовий літак типу C-130 та американський БМП Bradley.

Дивіться також: «Місія МВФ не дуже задоволена тим, що побачила в Києві» – Андерс Аслунд

Заява МВФ по Україні "означає, що Фонд не впевнений у новому уряді" - економіст Аслунд
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG