Спеціальні потреби

Газотранспортна система США стала об’єктом атаки хакерів


До співробітників компаній, які контролюють газопроводи Америки надходили підозрілі і-мейли.

Представники американських правоохоронних органів повідомили, що протягом останніх місяців американські компанії-оператори газотранспортних систем неодноразово ставали жертвами кібер атак.

У вівторок Агенція внутрішньої безпеки США повідомила, що кібер атаки здійснювались із використанням «витончених технік». Працівникам компаній надходили листи електронної пошти, нібито від інших співробітників, з метою отримати доступ до конфіденційних паролів та ін.

Агенція внутрішньої безпеки винесла кілька попереджень компаніям, які постачають майже чверть газу, який споживають США.

Досі не встановлено, хто несе відповідальність за атаки.

Деякі електронні листи датовані останнім груднем. Агенція національної безпеки вже звернулась до компаній із проханням не видаляти отримані від зловмисників листи зі своїм комп’ютерів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Чого очікувати від промови Байдена до нації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG