Спеціальні потреби

Війська Каддафі витіснили повстанців з міста на сході Лівії


Лівійський повстанець веде вогонь по авіації Каддафі
Лівійський повстанець веде вогонь по авіації Каддафі

З Лівії надходять повідомлення, що війська Каддафі витіснили повстанців з багатого на нафту східного містечка Брега. Відступ повстанців під масовим обстрілом з повітря та суші підтверджують і очевидці.

Тепер повстанці, за усіма даними, вирушили в місто Адждабію, щоби звідти потрапити у центри основного спротиву -- Бенгазі і Тобрук. Протягом останніх днів повстанці втратили контроль над кількома населеними пунктами. На відміну від лояльних Каддафі військ, вони погано організовані і не мають належної зброї та техніки.

Повстанці та «Ліга арабських держав» закликають оголосити повітряний простір над Лівією зоною, забороненою для польотів. Однак в НАТО ставлять під сумнів ефективність такого кроку і кажуть, що спочатку треба заручитися підтримкою з боку міжнародного співтовариства.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG