Спеціальні потреби

На саміті Великої двадцятки економічні питання можуть зійти на другий план


 Деякі з учасників саміту Великої двадцятки
Деякі з учасників саміту Великої двадцятки
У той час, як увага світу під час саміту Великої двадцятки в Петербурзі буде зосереджена на проблемі Сирії, пріоритетом країн, що розвиваються, залишається оновлення економіки. Чимало країн переживають економічні проблеми, тоді як Сполучені Штати закінчують програму стимулювання економічного розвитку

Дводенний саміт у Росії має зайнятися питаннями збільшення кількості робочих місць і зростанням глобальної економіки і втриматися на плаву в час, коли Сполучені Штати піднімають відсоткові ставки. Монетарна політика Сполучених Штатів загрожує пониженням курсу цінних паперів на біржі та послабленням економічного розвитку таких членів Великої двадцятки, як Бразилія, Індія, Індонезія, Туреччина і Південно-Африканська Республіка.

Лідери деяких із цих країн хочуть отримати запевнення, що Сполучені Штати координуватимуть заходи з іншими країнами, коли переглядатимуть свою фінансову політику.

Інше питання на порядку денному – це регулювання діяльності фінансових установ, які мають справи з інвестиційними фондами, відомими як фонди геджува́ння, які відкриті для обмеженого кола інвесторів, та фінансовими ринками.

Врешті, деякі активісти також піддають критиці Росію за її політику в справі геїв.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG