Спеціальні потреби

У Мексиці завершився саміт Великої двадцятки


Із заходом сонця, над розкішними готелями курортного Лос Кабоса лідери Великої двадцятки затвердили фінальну декларацію саміту. Вони домовились вдатися до рішучих дій для стабілізації боргової кризи у Європі, і сприяти зростанню світової економіки. Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон висловив задоволення підсумками саміту:

«Я переконаний – цей саміт зміг вирішити деякі проблемні моменти, які загрожували світовій економіці», - сказав він.

Британський лідер наголосив на важливості того, що глави найбагатших країн світу зібралися і обговорили ризики, котрі загрожують світовій економіці. Він також додав, що ця тема й надалі підніматиметься на різноманітних форумах, що проходитимуть протягом найближчих тижнів.

«Я переконаний – цей саміт зміг вирішити деякі проблемні моменти, які загрожували світовій економіці»
Дейвид Камерон, Прем’єр-міністр Великобританії
Тим часом новообраний президент Франції, який вперше відвідував саміт Великої двадцятки, також зауважив прогрес втім, він каже що попереду ще багато викликів. Зокрема Франсуа Олланд наголосив на важливості угод, спрямованих на економічне зростання і зменшення рівня безробіття. Французький лідер вважає, що вихід Європейської економіки з боргової ями допоможе усьому світові.

Аналітики кажуть, що наслідки рішень саміту Великої двадцятки будуть позитивними, якщо лідери країн відповідально поставляться до виконання затверджених на ньому домовленостей. Якщо їм вдасться зробити ситуацію в Європі стабільною, це поверне впевненість на міжнародних ринках і спрямує світову економіку на шлях розвитку, переконані оглядачі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG