Спеціальні потреби

Жан-Марі Ле Пен не буде кандидатом на місцевих виборах у Франції


Лідер Національного фронту Марі Ле Пен
Лідер Національного фронту Марі Ле Пен

Основоположних французької партії Національний фрон Жан-Марі Ле Пен заявив, що він не змагатиметься за посаду на регіональних виборах цього року після прилюдної суперечки зі своєю дочкою, яка тепер очолює цю політичну силу.

В інтерв’ю журналові Le Figaro Жан-Марі Ле Пен сказав, що він не змагатиметься за посаду, хоча й далі думає, що він «найкращий кандидат».

Марін Ле Пен розгнівалася на свого батька з приводу того, що він назвав нацистські газові камери лише «деталлю історії».

Десятки кандидатів Національного фронту вийшли переможцями у змаганні за місця у місцевих радах на регіональних виборах минулого місяця.

Перемога багатьох кандидатів розглядається як підтримка на місцевому рівні для президентської кампанії Марін Ле Пен, яка явно виступає проти імміграції та інтеграції ісламу у французьке суспільство.

Після регіональних виборів у березні прем’єр-міністр Мануель Вальс заявив, що здобутки Національного фронту «надто великі», і визнав, що вони становлять поразку для соціалістів і президента Франсуа Олланда.

XS
SM
MD
LG