Спеціальні потреби

Саркозі підтвердив, що бійці аль-Кайди стратили французького заручника


Мішель Жермано
Мішель Жермано

Президент Франції Ніколя Саркозі підтвердив, що французького заручника Мішеля Жермано стратили екстремісти одного з відгалужень аль-Кайди в Північній Африці.

Виступаючи по телебаченню, президент Франції засудив цей, за його висловом, «варварський акт» супроти французького інженера гуманітарної служби.

В аудіозаписі, переданому в неділю арабською інформаційною мережею «Аль-Джазіра», людина, яка назвала себе лідером «Аль-Кайди ісламського Магріба» заявила, що Жермано був страчений у відплату за смерть 6 членів аль-Кайди під час рейду минулого тижня у Малі.

Аль-кайдівський ватажок сказав, що Саркозі не вдалося звільнити заручника під час «невдалої» військової операції.

Президент Саркозі закликав французьких громадян уникати поїздок в африканський район Сахеля. «Аль-Кайда ісламського Магріба» провела ряд нападів і викрадень людей повсюди у регіонах Сахари і Сахеля.

У заяві зробленій по Інтернету угруповання заявило, що президент Саркозі несе відповідальність за вбивство 78 літнього Мішеля Жермано, який був викрадений у квітні поблизу кордону Нігеру з Алжіром і Малі разом з водієм-алжірцем, якого відтак відпустили.

Ця терористична організація діє здебільшого у пустельних районах Алжіру, Малі, Нігеру і Мавританії.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG