Спеціальні потреби

НАТО закликає Францію продовжувати місію в Афганістані


Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен
Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен закликав Францію, щоб вона продовжувала навчальні операції в Афганістані, незважаючи на вбивство минулого тижня чотирьох французьких військовослужбовців.

Расмуссен сказав у четвер, що важливо, щоб місія НАТО в Афганістані була успішнною та щоб країни-учасниці дотримувалися плану про виведення звідти бойових частин і передачу афганцям відповідальності за втримання безпеки у 2014 році.

На початку цього тижня Франція виключила можливість поспішного виведення військ з Афганістану. Це сталося через кілька днів після того, як президент Ніколя Саркозі призупинив військові операції у відповідь на стрілянину у східному районі Афганістану.

Тоді Саркозі сказав, що він бере до уваги дострокове виведення військ, якщо в Афганістані не буде встановлено прозорих умов безпеки.

Франція втримує в Афганістані приблизно 3600 своїх солдатів, які служать переважно у східному районі країни. Всі французькі бойові частини мають залишити Афганістан у 2014 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG