Спеціальні потреби

Чому навчилась Нацгвардія у американських десантників? - пояснюють ЗМІ, військові


Десантники із 173-ї аеромобільної дивізії армії США завершують першу тренувальну ротацію з Національною гвардією України у рамках навчань «Безстрашний захисник» (Fearless Guardian), які стартували на Яворівському полігоні на Львівщині у квітні. Про це йдеться у повідомленні на Facebook сторінці 173-й аеромобільної дивізії армії США.

За інформацією офіційного сайту Командування армії США у Європі, загалом у рамках 6-місячних навчань «Безстрашний захисник» протягом тривалості навчань пройдуть підготовку три батальйони Нацгвардії.

«Навчання фокусуються на розбудові зв'язків на міжбатальйонному та рівні та нижче, побудові професійної та боєздатної Нацгвардії України для захисту суверенітету та територіальної цілісності України», - описує місію начань "Бестрашний захисник" сайт.

Американський телеканал Ен-Бі-Сі у червні присвятив навчанням в Україні сюжет, у якому, зокрема, навів оцінку роботи українських військових капітаном армії США Ніком Салімбене.

«З того, що я бачив день від дня, українці довели, що хочуть вчитись. Вони стають кращими», - відзначив американський військовий.

Репортаж американського ЗМІ також звертає увагу на те, що у ході навчань українські військові відпрацьовували сценарій захоплення командного пункту умовного супротивника, який включав знищення броньованої техніки та живої сили супротивника.

«Цей сценарій вони можуть побачити у конфлікті на сході», - заявив каналу лейтенант Бойл, який здійснює підготовку українських військових.

У ході першої ротації військові Нацгвардії, зокрема, брали участь у стрільбах, які симулювали протидію танковій техніці супротивника, подоланні смуги перешкод, артилерійських стрільбах, тренування із протидії озброєним антиурядовим силам та ін.

Військові України та США також брали участь у спільних неформальних заходах.

Дивіться також: Пентагон: Скорочення баз у Європі не послабить безпеку

Пентагон: Скорочення баз у Європі не послабить безпеку
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG