Спеціальні потреби

Винаходу легендарного директора ФБР, за яким шукають Могилевича, виповнилось 65 років


Логотип Федерального бюро розслідувань
Логотип Федерального бюро розслідувань

Цього місяця виповнюється 65 років з часу створення переліку найбільш розшукуваних втікачів від правосуддя Федерального бюро розслідувань США (FBI’s Ten Most Wanted Fugitives list - прим.). За словами історика ФБР Джона Фокса, за час існування переліку у ньому опинялись 504 злочинці, з них було затримано 473. Причому 156 з цієї кількості були затримані завдяки інформації, яку надали громадяни - розповідає офіційних сайт ФБР.

"Ідея створення та поширення серед громадськості інформації про найбільш розшукуваних злочинців виникла після того, як один з репортерів звернувся до ФБР з проханням вказати "найжорсткіших хлопців", яких на той час розшукувала агенція.

У відповідь на запит ФБР надала інформацію про 10-ох втікачів від правосуддя. Опублікована стаття привернула колосальну увагу громадськості США. У відповідь на неї, директор ФБР Едгар Гувер заснував офіційну програму найбільш розшукуваних втікачів від закону.

Нині, серед інших, у переліку 10 найбільш розшукуваних злочинців ФБР знаходитья Семен Могилевич, якого західні правоохоронці називають головним ватажком міжнародної російської організованої злочинності.

Дивіться також : Як вижити в полоні у сепаратистів? - радить екс-агент ФБР

Як вижити в полоні у сепаратистів? - радить екс-агент ФБР
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

XS
SM
MD
LG