Спеціальні потреби

Обама не схвалює зброю для України, бо йому "некомфортно" бути головнокомандувачем - сенатор-республіканець


Голова Сенатського комітету із закордонних справ, республіканець Боб Коркер вважає, що президент США загалом почувається некомфортно при прийняття військових рішень. Про це Боб Коркер заявив під час прес-конференції, відповідаючи на запитання про затримку із наданням Україні оборонної зброї. Про це повідомляє видання The Hill.

"Думаю, що цей президент ніколи не почувався комфортно у якості головнокомандуючого", - заявив Боб Коркер під час прес-конференції.

"Я знаю, що на його столі лежить купа проектів рішень, і він не може примусити себе взятись за них",- зазначив законодавець.

Коркер відзначив, що адміністрація Обами має проблему, як з прийняттям рішень, так і з їх втіленням.

"Коли вони нарешті ухвалюють рішення і намагаються його втілити то ведуть себе як натовп, який немає влучити у ціль (cannot shoot straight)", - відзначив сенатор.

Він також відзначив, що хоча намагається робити все можливе, щоб продуктивно співпрацювати із адміністрацією, час від часу у розпачі пише електронного листа з наріканнями.

Західні інвестори : Не бачимо результатів роботи уряду України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

"Час від час доводиться просто відправляти головнокомандуючому електронного листа... і казати, що ви хлопці несправні", -

Сенатор-республіканець Боб Коркер є одним із найбільш послідовних прихильників підтримки демократії та обороноздатності України у Конгресі США.
Він вже тривалий час наполягає на виконанні адміністрацією президента США Барака Обами Закону про підтримку України, співавтором якого є сенатор-республіканець. Зокрема у листі до Барака Обами у лютому він закликав президента США "не допустити провалу України".

«Ми не можемо допустити провалу України. Сполучені Штати і наші союзники повинні більше інвестувати в успіх України, ніж Росія інвестує в її провал», - написав сенатор Коркер у своєму листі до президента.

«Для того, щоб твердо продемонструвати цю прихильність до успіху України, я шанобливо прошу Вас повністю і сумлінно дотримуватися, ухваленого Конгресом і підписаного Вам «Акту на підтримку свободи України», - йшлося у заяві законодавця.

Дивіться також : Майдан був початком кінця СРСР в Україні - Фома з "Мандр" у США

Майдан був початком кінця СРСР в Україні - Фома з "Мандр" у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:16 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG