Спеціальні потреби

Чи задольнить конгресменів пояснення директора ФБР щодо справи Гілларі Клінтон?


Джеймс Комі, директор ФБР
Джеймс Комі, директор ФБР

Обурені законодавці-республіканці вимагають детальних пояснень від директора Федерального бюро розслідувань щодо того, як саме він прийшов до висновку про «вкрай легковажне» поводження Гілларі Клінтон із секретними документами в її електронному листуванні в період перебування на посаді державного секретаря США, вирішивши, однак, що кримінального розслідування щодо ймовірного демократичного кандидата в президенти проводитися не буде.

Слухання почалися в четвер 7 липня.

Директор ФБР Джеймс Комі постав перед Комітетом Палати представників з нагляду та урядової реформи; слухання триватимуть два дні. Нагадаємо, що цього тижня очолюване ним відомство дійшло висновку про відсутність доказів того, що Гілларі Клінтон – ймовірний кандидат від Демократичної партії на президентських виборах - «явно і навмисно» мала намір порушувати закони США, користуючись приватним сервером, розташованим в її нью-йоркському будинку, замість більш безпечним урядовим сервером в період з 2009-го по 2013-й роки.

Міністр юстиції США Лоретта Лінч прийняла рекомендацію Комі про закриття справи без будь-яких нових розслідувань щодо Клінтон.
Законодавці-республіканці піддали Комі гострій критиці за рекомендації, сформульовані ФБР. У них викликає сумнів те, як слідчі могли виявити, що Клінтон відправила і отримала 113 електронних листів з секретною інформацією на її приватному сервері, а потім - прийти до висновку, що вона не повинна бути притягнута до відповідальності згідно із законом, що стосується злочинів, скоєних внаслідок «грубої недбалості».

Напередодні слухань голова Комітету з нагляду і урядових реформ конгресмен Джейсон Чейфец заявив телеканалу MSNBC: «Мене турбують подвійні стандарти: якщо ваше прізвище - Клінтон, і ви - представник багатих і могутніх, то ви живете за іншими правилами, ніж всі інші».

Дивіться також: Сенатор-друг України підтримав Трампа на ключовому мітингу

Сенатор-друг України підтримав Трампа на ключовому мітингу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG