Спеціальні потреби

ВООЗ: "Євро-2020" сприяє сплеску COVID-19


Скупчення відвідувачів "Євро-2020" на стадіонах, громадських закладах, у містах, де відбуваються змагання, сприяють сплеску захворювань на COVID-19. Про це напередодні заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я, та закликали футбольних уболівальників бути відповідальними. В організації відзначили, що на тлі проведення "Євро-2020" у Європі припинився кількамісячний тренд до змешення кількості захворювань.

Представниця ВООЗ Кетрін Смолвуд заявила, що протягом минулого тижня кількість захворювань зросла на 10%, через натовпи у містах проведення "Євро-2020", збільшення подорожей та послаблення обмежувальних заходів. Зростання захворюваності на COVID-19 припадає на поширення у Європі більш заразного дельта-варіанту хвороби.

Повідомляється, що у Шотландії майже 2 000 випадків захворювань на COVID-19 пов'язані із особами, які відвідали Англію, що підтримати національну збірну.

Прикметно, що влада регіону Корнвелл у Великобританії закликала відкривати вікна під час перегляду футбольних матчів у приміщеннях групою людей.

У статті використано матеріали інформаційної агенції Reuters, BBC.

Дивіться також: Студія Вашингтон. Військові експерти -про навчання Сі Бриз та Україну

В Канаді у спекотний день ведмідь з ведмежатами прийшли до басейну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

XS
SM
MD
LG