Спеціальні потреби

Ось як віра впливає на голосування у США


Християни за Трампа? Далеко не всі... Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Християни за Трампа? Далеко не всі... Відео

Американські євангельські християни стверджують, що їхні релігійні переконання серйозно впливають на їхній політичний вибір.

"Я не дуже слідкую за політичним життям, але якщо Бог не є номером одним у платформі політика, то я маю з цим проблему", - заявила євангельська християнка Тіна Мері.

Такі виборці, як Тіна зазвичай не голосують за кандидатів, які виступають за аборти, права ЛГБТ та несуть будь-яку іншу загрозу тому, що вони вважають релігійними цінностями.

Пастор Дейв Велч, який очолює Раду пасторів Г'юстона, переконаний, що виборці повинні знайти золоту середину між своїми побоюваннями та базовими вимогами до політиків, як то досвід та лідерство.

"Одна з проблем для християн, особливо тих, які мають високі стандарти, полягає у тому, що вони вимагають і високих біблійних стандартів від політиків, за яких голосують, а це хибно", - Дейв Велч.

Він занепокоєний високою підтримкою Дональда Трампа з боку євангельських християн. Приватне життя американського мільярдера, володіння казино піднімає чимало моральних питань. Це стосується і поглядів Трампа щодо імміграції та депортації мільйонів незадокументованих іммігрантів.

"З біблійної точки зору, з точки зору співчуття – це безвідповідально. Це не працюватиме і є ірраціональним", - сказав Велч.

Тим не менш, відомі євангелісти, такі як Джеррі Фолвелл молодший, підтримали Трампа.

Євангельські християни, які його підтримують вважають, що голосуватимуть за нього, оскільки Трамп прямо і ясно говорить про їхні побоювання, незважаючи на те, що політик має недоліки.

Професор Марк Джонс з університету Райса, говорить, що в цілому євангелісти підтримують кандидата, який відповідає більш широким стандартам.

"Зокрема, на первинних виборах та кокусах, євангельські християни підтримають того кандидата, який є одночасно і соціально-консервативним, і мають чітку позицію щодо економіки та зовнішньої політики", - відзначив Марк Джонс.

Такою людиною, згідно з останніми опитуваннями в Айові та інших штатах, може бути сенатор Тед Круз.

"Тед Круз є твердим, ідейним та принциповим послідовником Ісуса Христа. Він сильний та не зрадить своїм принципам", - Дейв Велч.

Однак Марк Джонс застерігає від повної довіри опитуванням.

"Думаю, ми повинні мати на увазі, що усі ці опитування не демонструють усіх уподобань людей, більшість з яких, або принаймні переважна більшість, не збирається голосувати у республіканських праймеріз чи кокусах", - зауважив Марк Джонс.

Який саме кандидат отримує найбільшу підтримку від євангелістів можна буде побачити в Айові 1 лютого, на праймеріз у Південній Кароліні 20 лютого, та на праймеріз у кількох багатонаселених південних штатах, наприклад, у супер вівторок в Техасі 1 березня.

Дивіться також: Про метод, який дозволяє зупиняти хакерів розповіли у CISCO. Відео

Про метод, який дозволяє зупиняти хакерів розповіли у CISCO. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG