Спеціальні потреби

Європа продовжує потерпати від рекордних морозів


Рекордні морози в Європі. Знімок з Бухареста
Рекордні морози в Європі. Знімок з Бухареста

Температура повітря у деяких країнах Східної та Центральної Європи опустилась до позначки мінус 32 градуси за Цельсієм.

Загалом, з різким падінням температури пов’язують смерть щонайменше 123 осіб. Найбільше страждає Україна, де за останній тиждень жертвами холоду стало понад 100 людей. За повідомленням Міністерства з надзвичайних ситуацій України, ще кількасот осіб, переважно бездомні, отримали медичну допомогу від охолодження та обмороження.

У Сербії, 11 тисяч мешканців віддалених гірських сіл опинилися у повній ізоляції від зовнішнього світу через важкі снігопади та ожеледицю.

Мороз та сніг спричинили зупинку авіа- та наземного транспорту. Тисячі пасажирів в країнах Центральної та Східної Європи застрягли в аеропортах та на вокзалах.

Різке похолодання пов’язують з приходом на європейську територію холодного повітря з Сибіру. Синоптики не передбачають потепління найближчим часом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG