Спеціальні потреби

У Франції затримано 12 осіб, підозрюваних у терористичній діяльності


У Франції затримано 12 осіб, підозрюваних у терористичній діяльності
У Франції затримано 12 осіб, підозрюваних у терористичній діяльності

У вівторок у рамках здійснених поліцією у південній Франції рейдів взято під арешт 12 запідозрюваних у тероризмі людей.

Сьогодні вранці біля південного портового міста Марсель та сусіднього Авіньйона поліція затримала 9 осіб, які мали при собі зброю та боєприпаси.

Інших трьох людей, пов’язаних із захопленим в Італії чоловіком алжирського походження, заарештовано біля Марселя і Бордо. Їх підозрюють у постачанні підроблених документів екстремістам, які намагаються повернутися до Франції, після вишколу в Афганістані.

Арешти здійснено саме коли Великобританія, США, Японія і Швеція оприлюднили попередження своїм громадянам про можливість терористичних атак у Європі.

Державний департамент попередив про ймовірність атак з боку угруповання «аль-Кайда» та його відділень у Європі і зазначив, що терористи можуть використовувати різні «способи і зброю» для чинення нападів як на офіційні, так і на приватні об’єкти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG