Спеціальні потреби

Меркель: фінансова криза в Європі, найбільша з часу Другої світової війни


Канцлер Німеччини Анґела Меркель промовляє під час з’їзду ХДС
Канцлер Німеччини Анґела Меркель промовляє під час з’їзду ХДС

Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що фінансові проблеми єврозони, можливо, є найбільшою кризою в Європі з часу закінчення Другої світової війни. Вона також закликала до більшої – а не меншої – інтеграції, щоб спростати проблемам.

Пані Меркель, яка очолює найбільшу в Європі економіку, заявила членам своєї партії, що об’єднана Європа могла б провалитися, якщо б єврозона, яка користується спільною валютою, розпалася з приводу заборгованості Греції, Італії та інших слабких економік. Вона закликала до більшої політичної інтеграції Європи і перегляду договорів, якими керується Європейський Союз.

Лідер Німеччини виступила з цією заявою в час, коли Італія і Греція намагаються врегулювати проблеми своєї величезної заборгованості та повільного зростання, які, на думку деяких експертів, загрожують єврозоні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG