Спеціальні потреби

Діаспору закликали активніше працювати з законодавцями США


Діаспору закликали активніше працювати у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Діаспору закликали активніше працювати у США

Доброчинна акція відбулася за ініціативи волонтерів у Церкві Святої Родини в американській столиці. На заклик музиканта Андрія Підківки підтримати Євромайдан, відгукнулися музиканти, зокрема виконавці українського та російського походження Національного симфонічного оркестру США та відомий український виконавець Віктор Морозов.

Впродовж вечора вдалося зібрати понад 6 тисяч доларів. Кошти через неприбуткову організацію Союз українок Америки відправлять в Україну, де їх використають для забезпечення потреб активістів Євромайдану.

Додатково до благодійних пожертв, організатори розповсюдили серед присутніх «поклик до дії», у якому закликали людей бути активнішими у справі становлення демократії в Україні, зокрема звертатися до американського уряду та законодавців підтримувати демократичні прагнення українського народу.


Діаспора наполягає на санкціях у діалозі із владою США
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:40 0:00
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG