Спеціальні потреби

Високопосадовці ЄС бойкотують Євро-2012 через Тимошенко


Анґела Меркель і Жозе Мануель Баррозу
Анґела Меркель і Жозе Мануель Баррозу

Високопосадовці Європейського Союзу відміняють власні плани відвідати Україну під час проведення чемпіонату з футболу Євро-2012. Таким чином вони висловлюють свій протест проти затримання та поводження з колишнім прем`єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявив у понеділок, що він послідує прикладу комісара ЄС з питань юстиції Вівіан Редінг, яка заявила, що вона не приїде на церемонію відритття Євро-2012 у Києві в червні.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель сказала, що і вона може пробойкувати чемпіонат в Україні та очікує, що міністри її уряду також до України не приїдуть.

Президент Чехії Вацлав Клаус скасував свою поїздку до Ялти, де 11-12 травня відбуватиметься саміт керівників центральноєвропейських країн. Перед ним приїхати до Ялти відмовився також німецький президент Йоахім Ґаук.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG