Спеціальні потреби

Європейська комісія дала зелене світло на підписання Угоди про асоціацію з Україною


Рішення Єврокомісії, оприлюднене 15 травня, є технічним і дає можливість здійснити всі необхідні приготування для підписання Угоди про асоціацію під час саміту «Східного партнерства» у кінці листопада у Вільнюсі.

Водночас у заяві прес-служби Єврокомісії мовиться, що підписання відбудеться лише за умови створення Києвом необхідних політичних передумов. Під ними маються на увазі висновки Ради закордонних справ ЄС щодо України від 10 грудня 2012 року, у яких виписані умови підписання угоди.

Київ, зокрема, має продемонструвати рішучі дії та відчутний прогрес у реформуванні виборчого законодавства, вирішенні проблеми вибіркового правосуддя та продовженні реформ у рамках порядку денного асоціації. Єврокомісія також очікує покращення бізнес-клімату в Україні. Єврокомісія зазначає, що підписання угоди з Україною стане «історичним проривом» у відносинах України та ЄС.

Україна та ЄС розпочали переговори про нову угоду у 2007 році. 30 березня 2012 року сторони парафували Угоду про асоціацію та глибоку і всебічну зону вільної торгівлі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG