Спеціальні потреби

Українці вважають, що "свято під час покращення" не на часі - результати опитування


"Свято під час покращення" не на часі
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

"Свято під час покращення" не на часі

В Україні завершується довгий період травневих свят. Експерти кажуть, що такі тривалі вихідні можуть мати подвійний ефект на економіку. З одного боку, споживання у цей період різко зростає, з іншого, виробництво зупиняється. У нашій рубриці тема тижня ми поцікавилися вашою думкою - Чи може економіка України дозволити собі довгий святковий період?

18 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що Україна може дозволити собі травневі свята. Більшість - 78 відсотків вважають з цим не згодні, і 4 відсотки - не визначилися з відповіддю.

Процитуємо декілька коментарів наших глядачів, які вони залишили на веб сторінці Час-Тайму та у мережі Фейсбук з цього приводу.
В країні повний завал в економіці, а весь народ невідомо що святкує і чому радіє

- "На мою думку в українців святкових днів таки забагато, особливо традиція святкувати деякі свята три дні", - Пише наш глядач Петро з Івано-Франківська

- "Розгулялася Ураїна аж занадто!!! В країні повний завал в економіці, а весь народ невідомо що святкує і чому радіє... Бенкет під час чуми", - Вважає Тетяна з Запоріжжя.

- "А ось у землевласників немає вихідних. Працюють, гордик же свій. Та й домашня худоба не буде чекати, поки хазяїн відсвяткує", - додає користувачка Фейсбука Нінель Шаєвич з Ізраїлю.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG