Спеціальні потреби

В України немає плану «Б» на випадок непідписання угоди з ЄС


В України немає плану «Б» без угоди з ЄС
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

В України немає плану «Б» без угоди з ЄС

Президент Янукович не має плану «Б» на випадок непідписання цього року Угоди про асоціацію з ЄС. Про це сказала Голосу Америки радник президента України з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук. Коментуючи інформацію про можливе перенесення процедури підписання угоди на 2014 рік, Ставнійчук заявила, що такої можливості в адміністрації президента не розглядають і розраховують встигнути з виконанням усіх зобов’язань до саміту в листопаді:

"Угода з ЄС відкриє Україні фантастичні можливості"
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00
"Україна, власне, сьогодні працює, серйозно працює, динамічно працює над тими зобов’язаннями, які ми взяли з точки зору асоціації на Вільнюському саміті, і над виконанням тих завдань, які стоять перед нею", - заявила Ставнійчук.

"Власне кажучи, те, що парламент розглянув у першому читанні законопроект, який торкається питання незалежності, посилення незалежності суддівського корпусу; власне кажучи, те, що презентований відповідний законопроект про прокуратуру і найближчим часом буде внесений до парламенту; власне кажучи, те, що в парламент внесений відповідний законопроект, який стосується питань вдосконалення виборчого законодавства, і цілий ряд інших питань свідчать, що ми дуже динамічно і наполегливо працюємо над тими питаннями, які необхідно вирішити до Вільнюського саміту", - зазначила радник президента України з питань конституційно-правової модернізації.

ЄС не піде на поступки Януковичу - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00
Ставнійчук вважає, що у України ще є час, щоб виконати свої зобов'язання.

"Таким чином, на сьогоднішній день стоїть завдання виключно плану «А» – все-таки відпрацювати ті позиції, які пов’язані з європейською асоціацією", - зазначила Ставнійчук.

Про те, що підписання Угоди можуть відтермінувати на рік, якщо Україна не встигне виконати всі умови Європейського Союзу, заявив учора (у середу 30 жовтня) міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський. Він також наголосив, що ключовою умовою ЄС залишається звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG