Спеціальні потреби

300 тисяч у Києві можуть змести владу конституційно - Гриценко


Європейська мрія відкладається до кращих часів. З Вільнюса українське керівництво повернулося з порожніми руками. Ні угоди, ні навіть пояснень. Президент не побажав спілкуватися з журналістами і скасував призначений брифінг. Опозиція обурена. Кажуть про втрачений історичний шанс.

Говорить Валентин Наливайченко з фракції партії УДАР:

«Провал сьогоднішній – це провал всієї України, всіх громадян, оскільки угоди не підписані. І це означає, що Україна втрачає – а найголовніше, громадяни втрачають – час і можливості нарешті розпочати краще життя і реформи всередині держави. Реформи просто для того, щоб жити краще».

Анатолій Гриценко з фракції партії «Батьківщина» каже:

«Будь-який перенос – а зараз говорять про лютий-березень, що було б також загалом непогано, врешті-решт, більше чекали вже цієї Угоди – але він має виклики. Ми ще не знаємо, як у цей період буде діяти Володимир Володимировия Путін. Які коврижки, чи які батоги щодо Януковича і бізнесу, який його оточує, він буде застосовувати. І чи вистоїть Янукович».

Що далі? Для студентів, на Майдані це не питання. Кажуть – що б не вирішили політики, вони з Майдану не підуть.

«Незалежно від думки політиків, студентство планує стояти тут до переможного кінця».

«Я думаю, що ніхто не розійдеться. Ми будемо стояти далі. В політиків своя думка, а в українців своя думка».

Анатолій Гриценко розмірковує про дальші можливі кроки:

Про студентство на Майдані - Малкович, Гарань, Єгіазарян
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:17 0:00
«Зараз стоїть питання: радикальний варіант чи спокійніший варіант. Як людина військова, я вам скажу: чи можна зараз змести цю владу? Можна. Причому не насильницьким шляхом, а нормальним спокійним шляхом в межах Конституції. Для цього треба 300 тисяч людей, які готові вийти на Печерські пагорби і стояти там 10 днів. І щоб вночі їх було не менше ста тисяч. Тому що коли сто тисяч, міліція з народом або боїться, стоїть в стороні».

Остаточне рішення, як діяти, опозиція прийматиме залежно від того, скільки людей вийде на акції у ці вихідні. Тим часом Захід застерігає українську владу від спокуси застосувати проти мітингувальників силу.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG