Спеціальні потреби

ЄС схвалив візову лібералізацію для Грузії і механізм припинення «безвізу»


Рада Європейського Союзу схвалила візову лібералізацію для Грузії і механізм припинення безвізового режиму.

«Міністри схвалили механізм припинення безвізового режиму і лібералізацію візового режиму з Грузією. Підписуватимуть у середу», – повідомив кореспондент Радіо Свобода у Twitter.

22 лютого посли із країн-членів ЄС домовилися підтримати лібералізацію візового режиму для Грузії, а також погодилися схвалити механізм припинення безвізового режиму з країнами, які не входять до ЄС, що є ключовим кроком на шляху до безвізового режиму для громадян Грузії й України.

Європейський парламент підтримав лібералізацію візового режиму для Грузії на початку цього місяця.

Очікується, що громадяни Грузії зможуть їздити без віз в країни Шенгенської зони до кінця березня.

14 лютого був схвалений механізм припинення безвізового режиму, що дозволятиме припинити вільне пересування Шенгенським простором іноземним громадянам у разі стрімкого зростання нелегальної міграції чи інших зловживань «безвізом» тією чи іншою третьою державою з-поміж 60 країн, із якими ЄС має безвізовий режим.

За повідомленням УНІАН, очікується, що вже цього вівторка, 28 лютого, у другій половині дня розпочнуться міжінституційні переговори (Європейський парламент, Рада ЄС та президентство в ЄС) щодо надання безвізового режиму Україні.

Дивіться також «Голос Америки»: Актори фільму «Гіркі жнива» про Голодомор в Україні: "Це фільм, який має подивитися кожен"

"Це фільм, який має подивитися кожен" - актори про фільм "Гіркі жнива". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG