Спеціальні потреби

Лідери ЄС домовилися про бюджет на 7 років


Глави держав та урядів країн-членів Європейського Союзу, після 25-годинного засідання, домовилися про бюджетний план на 2014 - 2020 роки.

Видатки ЄС протягом наступних семи років мають скласти 960 мільярдів євро, що є значним скороченням порівняно з минулим періодом.

Про досягнення домовленості повідомив президент Європейської ради Герман Ван Ромпей у своєму «твітері».

Він заявив, що це збалансований бюджет, що забезпечить до кінця десятиліття економічне зростання та створення робочих місць. Ромпей зазначив, що це було дуже непростим завданням, але діло завершене. Він додав, що це рішення найвищого політичного органу Євросоюзу «варте того, що його довелося дочекатися».

Домовленість віддзеркалює важкі економічні часи, які переживає Європа, і передбачає скорочення витрат в багатьох ділянках, включно з інфраструктурою та наковими дослідженнями.

Тепер бюджетний план ЄС має ухвалити Європейський парламент.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG