Спеціальні потреби

Скасовані податкові пільги виробникам етанолу


Andijon, 13-may, 2005
Andijon, 13-may, 2005

Із закінченням 2011-го року закінчилися і субсидії обсягом в мільярди доларів компаніям, які виробляють етанол з кукурудзи. Це знаменує собою зміну курсу в енергетичній політиці США.

До цього моменту виробники етанолу, що використовується в якості пального для автомобілів, отримували податкові пільги вартістю в 50 центів на кожен 3.8 літрів біологічного пального. Загалом за 2011-ій рік у результаті цих пільг до бюджету не надійшло 6 мільярдів доларів.

Фінансова підтримка та тарифи на імпорт етанолу, що були започатковані ще 30 років тому, мали на меті сприяти розвитку альтернативних джерел енергії. Таким чином США спробували зменшити свою залежність від іноземної нафти та забруднення повітря у результаті вихлопних газів. Роками вважалося, що ці пільги є вічними, частково через те, що в них, у першу чергу, зацікавлені великі фермерські господарства Айови – штату, який відіграє провідну роль у президентських виборах. Саме через це чимало кандидатів пообіцяли, що збережуть податкові пільги виробникам етанолу.

Тим не менш у 2012 році пільги не були продовжені. Точка зору критиків виробництва етанолу, які закидали, що забруднення повітря в результаті переробки кукурудзи на пальне більше, ніж тої виграш, якого вдається досягти через зменшення удільної ваги бензину серед усього пального для автомобільного транспорту, взяла гору.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG