Спеціальні потреби

Відзначено 10-ліття усунення від влади Мілошевича


Будинок парламенту Югославії у Белграді 5-го жовтня 2000 р.
Будинок парламенту Югославії у Белграді 5-го жовтня 2000 р.

Президент Сербії Борис Тадич заявив, що події у жовтні 2000 року, які довели до усунення від влади президента Слободана Мілошевича, були початком закріплення демократії в країні.

Тадич зробив таку заяву на конференції в Белграді, влаштованій для відзначення 10-ої річниці повалення влади Мілошевича. Він сказав, що Сербія зробила чималі досягнення, включно з рухом за членство в Європейському Союзі. Тадич висловив надію, що переговори про членство в ЄС розпочнуться ще до 2012 року.

Сербія подала торік заяву про членство в Євросоюзі. Однак однією з перешкод для отримання членства є те, що влада дотепер не змогла арештувати колишнього генерала боснійських сербів Ратка Младича, якому загрожують звинувачення у воєнних злочинах з часу балканських воєн у 1990-х роках.

Младич залишається на волі. Як думають, він перебуває у Сербії або в сусідній Боснії і Герцеговині.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG