Спеціальні потреби

Міністр енергетики США співпрацюватиме з Конгресом з питань України


Рік Перрі
Рік Перрі

Міністр енергетики США Рік Перрі запевнив Конгрес, що співпрацюватиме зі слідством, яке проводять комітети Палати представників США.

"Я коротко зазначу, що ми співпрацюватимемо з Конгресом і дамо відповідь на всі їх питання", - заявив Перрі, пише CNN.

Перрі щонайменше три рази зустрічався з українським президентом Володимиром Зеленським і Конгрес зацікавила його роль в контексті розслідувань, що ведуть демократи і які можуть призвести до імпічменту Трампа. Центральним об'єктом розслідування Конгресу є скарга, подана представником американської розвідки в рамках програми захисту для викривачів корупції. Автор скарги звинувачує президента США Дональда Трампа у тому, що той, буцімто, тистув на владу в Україні, щоб отримати негативну інформацію на свого політичного суперника Джо Байдена. Скаржник відзначає, що рівень представництва США на інавгурації Зеленського було знижено з рівня віце-президента до міністра енергетики і це було політично вмотивоване рішення.

У відповідь на запитання преси про те чому, на його думку, Перрі замінив Пенса на інавгурації, Перрі віджартувався: "Гадаю, це тому, що я настільки гарний член Кабінету, дуже здібний і, можливо, дуже поінформований про енергетику".

У вівторок сенатор-демократ Боб Менендес надіслав лист до Перрі з питаннями стосовно його зустрічей з Зеленським.

Дивіться також: ​Держсекретар США Майк Помпео підтвердив, що був присутній під час розмови Трампа з Зеленським 25 липня

XS
SM
MD
LG