Спеціальні потреби

Популярна сенаторка-демократ припинила боротьбу за крісло президента США - сексизм називають фактором її поразки


Елізабет Воррен
Елізабет Воррен

Все звелося до протистояння між сенатором Берні Сандерсом та екс-віце-президентом США Джо Байденом

Сенаторка від штату Массачусетс Елізабет Воррен виходить із боротьби за номінацію у президенти від Демократичної партії. Про це у четвер повідомили американські ЗМІ.

Як повідомив напередодні один з помічників Воррен, вона «розмовляє зі своєю командою, щоб оцінити подальший шлях».

Воррен також прокоментувала питання сексизму, як фактор виборчої кампанії.

"Щодо гендеру у нинішній кампанії, знаєте, це питання-пастка для кожного. Скажеш, що на виборчих перегонах є сексизм - назвуть "скиглієм". А якщо сказати, що нема жодного сексизму у виборчій гонці - безліч жінок подумають: "З якої ти планети?" Деякі коментатори відзначають, що кампанії Воррен міг зашкодити сексизм щодо неї.

"Сексизм мабуть був найбільш значущим фактором", - пише популярний коментатор Пол Кругман.

Для Воррен стали розчаруванням результати "супервівторка": їй не вдалося потрапити до двійки лідерів у жодному з 14 штатів, включно із рідним для неї штатом Массачусетс.

Днями Воррен також критикувала провідного кандидата від Демократичної партії Джо Байдена. За її словами, партія прогадає, якщо номінує "чоловіка, який каже, що нам не потрібні фундаментальні зміни".

Нагадаємо, що днями про вихід з президентської гонки серед демократів оголосили Піт Буттеджидж, Емі Клобушар і Майкл Блумберг, які заявили про підтримку кандидатури колишнього віце-президента США Джо Байдена у боротьбі за номінацію.

Змагання між демократами за номінацію від партії звелося до протистояння між сенатором Берні Сандерсом та екс-віце-президентом США Джо Байденом. Прихильники Сандерса закликають Елізабет Воррен підтримати Сандерса.

Дивіться також: Конгрес США: Ми продовжимо бути поруч з хоробрим народом України, та усіма людьми, які люблять свободу

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG