Спеціальні потреби

Експерти за кордоном про дані екзит-полів


Поки триває підрахунок результатів першого туру виборів президента України, експерти за кордоном коментують дані екзит-полів.

Ідеальний для України президент має бути "досвідченим у закордонній і внутрішній політиці, не корумпованим і таким, що викликає ентузіазм. І жоден з кандидатів не відповідає цим вимогам", - вважає Аріель Коен, експерт Атлантичної Ради у Вашингтоні. Так російському телеканалу "Дождь" він прокоментував результати екзит-полів під час виборів президента України.

"Важливо підкреслити, що це лише результати екзит-полів. Вони можуть дещо змінитись, але ми не матимемо остаточних результатів іще кілька годин, і їх можуть повністю не затвердити до 10 квітня", - нагадує експерт Центру Вілсона і Інституту Кеннана Ніна Янковіч.

"У виборах в Україні йдеться менше про Зеленського, а більше про злість людей до естеблішменту, який не зміг виконати обіцянки у час після революції. При цьому, Зеленський харизматичний, розумний і веде чудову кампанію, яка допомогла йому захопити момент і уособити громадське незадоволення", - пише популярний український оглядач-міжнародник Максим Еріставі.

Дивіться також: Вибори 2019 у світі. Черги та висока явка українців закордоном

Вибори 2019 у світі. Черги та висока явка українців закордоном
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

  • 16x9 Image

    Марія Прус

    В українській службі Голосу Америки з 2016 року. Висвітлює політику, культурні та соціальні події, а також життя української громади у США. Має ступінь магістра Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

XS
SM
MD
LG