Спеціальні потреби

У Єгипті продовжується протистояння між урядом і опозицією


У Єгипті прихильники усунутого він влади президента Мухамеда Мурсі закликають до влаштування в понеділок ввечері протестів біля будинків державної безпеки. Вони і далі непоступливі перед лицем спроб збройних сил встановити майже місяць тому тимчасовий уряд в країні.

В оприлюдненій у понеділок заяві угруповання прихильників Мурсі також закликало зібратися у вівторок на «похід мільйона людей», які виступають проти усунення Мурсі і хочуть «повернути собі свободу і гідність».

Збройні сили Єгипту попередили прихильників Мурсі, щоб вони стояли осторонь військових об’єктів, зокрема штаб-квартири військової розвідки. Вони заявили, що ці об’єкти надзвичайно важливі і що кожному, хто наблизиться до них, загрожує небезпека.

Тимчасом у Каїрі перебуває верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон для розмов з тимчасовими лідерами Єгипту. Це її другий візит до Єгипту протягом місяця.

Напруження між збройними силами і прихильниками Мурсі продовжувалось у неділю, коли протестувальники зібралися перед мечеттю Рабаа аль-Адавія поблизу Каїрського університету. Уряд попередив, що розжене протестувальників та учасників сидячого протесту, які виступають проти усунення президента Мурсі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG