Спеціальні потреби

Європейські лідери закликають до швидкої передачі влади в Єгипті


Єгипетський солдат намагається заспокоїти представників суперницьких сторін
Єгипетський солдат намагається заспокоїти представників суперницьких сторін

Лідери п’яти європейських країн закликали до швидкої і спокійної передачі влади в Єгипті, кажучи, що вони занепокоєні з приводу сутичок між прихильниками і противниками уряду.

В оприлюдненій у четвер спільній заяві, лідери Франції, Німеччини, Великобританії, Італії та Іспанії заявили, що «процес передачі влади мусить розпочатися вже тепер».

Також у четвер базована в Нью-Йорку організація Вахта прав людини заявила, що єгипетський уряд повинен припинити «те, що, за всіма ознаками, є організованими атаками на прихильників демократії» після кривавих сутичок у Каїрі в середу. Організація заявила, що Сполучені Штати і Європейський Союз повинні чинити тиск на єгипетський уряд, щоб запобігти дальшому насильству проти учасників мирних протестів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG