Спеціальні потреби

Саркозі та Обама закликають до швидкої передачі влади в Єгипті


Президент Франції Ніколя Саркозі
Президент Франції Ніколя Саркозі

Лідери Сполучених Штатів і Франції закликали Єгипет до спокійної і швидкої передачі влади в Єгипті після того, як президент Госні Мубарак заявив, що він не буде кандидатом на черговий президентський термін.

Президент Франції Ніколя Саркозі заявив у середу, що він бажав би, щоб цей процес відбувся «без відстрочки» і «без насильства».

Саркозі зробив цю заяву після того, як президент Барак Обама повідомив, що він заявив Мубараку, що передача влади «мусить бути мирною і мусить розпочатися вже тепер».

У промові, яку у вівторок передало американське телебачення, Обама сказав, що передача влади мусить вести до вільних і справедливих виборів в Єгипті та що їх результатом має бути створення демократичного уряду, який відповідатиме прагненням єгипетського народу».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG