Спеціальні потреби

Віце-президент Єгипту розпочав безпрецедентні переговори з опозицією


Омар Сулейман зустрічається з представниками опозиції
Омар Сулейман зустрічається з представниками опозиції

Віце-президент Єгипту Омар Сулейман відкрив безпрецедентний діалог з найбільшим у Єгипті опозиційним угрупованням та з представниками інших опозиційних фракцій у намаганнях врегулювати становище в країні, де майже два тижні тому спалахнули народні акції протесту проти уряду.

Сулейман зустрівся у неділю з представниками «Мусульманського братства» і світських опозиційних партій та з незалежними політичними діячами. Чільний лідер «Братства» Мохаммед Мурсі сказав Associated Press, що його угруповання далі вимагає покінчення з 30-річним правлінням президента Госні Мубарака.

Це перші за багато років переговори між офіційним Каїром і «Мусульманським братством» - офіційно забороненим угрупованням, яке надає соціальні послуги бідним єгиптянам, і члени якого обіймають посади у парламенті як незалежні законодавці.

Державне агентство новин Єгипту повідомляє, що учасники сьогоднішніх переговорів домовились створити комітет, до складу якого також входитимуть юристи та політичні діячі. Їхнім завданням буде вивчити пропоновані поправки до конституції.

Сьогодні, вже 13 день поспіль, антиурядові активісти проводять ації протесту на площі «Визволення» у Каїрі. Вони обіцяють залишатися там до часу відставки Мубарака, всупереч урядовим закликам повернутися додому і на роботу.  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG