Спеціальні потреби

Мубарака та його синів затримано для допитів


Колишній президент Єгипту Госні Мубарак
Колишній президент Єгипту Госні Мубарак

Єгипетські органи влади затримали колишнього президента Госні Мубарака на 15 днів у рамках слідства в справі корупції.

Прокуратура повідомила про це в середу, незабаром після того, як Мубарака госпіталізовано з приводу проблем із серцем, коли його допитували органи влади в курортному місті Шарм ель-Шейх над Червоним морем. Єгипетські засоби масової інформації повідомили, що його синів Алаа і Гемала також допитували і затримали на 15 днів.

Мубарака, його синів, а також кількох високопоставлених офіційних осіб звинувачено у привласненні громадських фондів, зловживанні владою і застосуванні сили проти учасників антиурядових протестів.

Усунутий президент заявив, що звинувачення проти нього безпідставні та що він має право захищати свою репутацію і репутацію своєї родини. Його заяву передала в неділю телевізійна станція аль-Арабія. Це були перші заяви Мубарака з часу, коли масові протести населення в лютому змусили його подати у відставку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG