Спеціальні потреби

Новий уряд Єгипту заморозив рахунки Мубарака


Новообрані єгипетські високопосадовці усувають портрет Мубарака з його кабінету
Новообрані єгипетські високопосадовці усувають портрет Мубарака з його кабінету

Правляча військова рада Єгипту прийняла присягу нового Кабінету міністрів, звільнивши декількох міністрів з команди колишнього президента Госні Мубарака.

Перестановки завершились у вівторок. Свої посади зберегли очільники міністерств оборони, внутрішніх справ, МЗС та фінансів. Їх було призначено незадовго до відставки Мубарака під тиском загальнонаціональних протестів.

В уряді з’явився новий міністр енергетики, як також увійшли політики, що перебували в опозиції до Мубарака. Опозиціонери увійшли до складу єгипетського Кабміну вперше за десятки років.

Мубарак провів перестановки у складі Кабміну в січні, намагаючись заспокоїти громадськість невдоволену його правлінням. Тим не менше 11-го лютого він покинув посаду президента після невпинних протестів з вимогами демократичних реформ.

У понеділок єгипетський уряд заморозив закордонні рахунки Мубарака та його родини, на яких, за деякими даними, знаходяться мільярди доларів.

Постанову про замороження рахунків видав генеральний прокурор країни Абдель Магдід Махмуд. Вона стосується самого Мубарака, його дружини та двох його синів разом з їхніми дружинами.

Влада Єгипту раніше висунула вимогу заморозити рахунки десятків єгипетських високопосадовців пов’язаних з Мубараком. За кордоном рахунки Мубарака вже заморозила Швейцарія.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG