Спеціальні потреби

Єгипетська революція викликала занепокоєння в китайської влади?


Висвітлення єгипетського перевороту у китайській пресі
Висвітлення єгипетського перевороту у китайській пресі

У суботу лідери правлячої Комуністичної партії Китаю закликали Єгипет до відновлення стабільності і зазначили, що іноземні держави не повинні втручатися.

У своєму зверненні офіційний представник Міністерства закордонних справ КНР не згадав відставки Госні Мубарака і метод, яким його усунули від влади. Натомість він наголосив, що Китай уважно стежить за зміною ситуації у Єгипті і сподівається, що найближчим часом країні вдасться відновити національну стабільність і порядок.

Єгипетський переворот не мав широкого висвітлення у китайських ЗМІ. Редакційна стаття щоденної державної газети підкреслила ключове гасло китайського уряду про те, що стабільність важливіша понад усе і, що іноземні держави не повинні втручатися у внутрішні процеси Єгипту. А державне телебачення повідомило про відставку Мубарака без коментарів і не показало жодного кадру демократичних виступів на вулицях Каїра.

Аналітика зазначають, що обережна реакція Китаю на єгипетську революцію, можливо, відображає занепокоєння китайських високопосадовців щодо надійності системи внутрішнього контролю у їхній країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG